چهره پردازی گریمور ( گریم سینمایی )

چهره پردازی گریمور ( گریم سینمایی )

چهره پردازی حرفه و شغلی است هنری در سینما، تئاتر، تلوزیون و عکاسی که به منظور تغییر چهره انجام می پذیرد. هنر تجلی احساس متعالی انسان و هنرمند انسانی متعالی است. پایه هنر چهره پردازی متعادل سازی است. چهره پرداز باید بتواند با گریم چهره و نور چهره را متعادل و آن را دارای ابعاد کند. آشنایی با تناسب اجزای چهره، شرط لازم برای متعادل سازی است.

آموزش چهره پردازی سینمایی

زشت سازی، پیر کردن، چین و چروک
جراحت، فانتزی، بریدگی، ریش و سبیل، انگشت بریده، تاول، جزام 
و…
نرخ مصوب سازمان فنی و حرفه ای کشور را میتوانید از طریق شماره زیر اطلاع پیدا کنید

 

09025708466

 

 

 

 

 

 

گریم

گریم، پوشش چهره بازیگر و عاملی برای رفع نواقص صورت است. به کار گرفتن و استفاده کردن از این پوشش نیاز به علم و تجربه دارد.

گریم به دو نوع دسته بندی می شود:

  • گریم صحنه: که شامل تئاتر، اپرا و باله است. هر کدام متد منحصر به فرد خود را دارد.
  • گریم اکران: که شامل سینما، تلویزیون و عکاسی است که تکنیک کار هر کدام تا حدودی از هم متمایز می باشد پایه و اساس همگی یکسان است، ولی در رنگ آمیزی چهره و کاربرد رنگ برای ترسیم حجم ها تفاوت کلی دارند.
  • گریم تئاتر: در مقایسه با گریم سینما ، تلویزیون و عکاسی غلیظ تر است. اما گریم سینما، تلویزیون و عکاسی نیازمند ظریف کاری و دقت بیشتری است.

با استفاده از گریم بازیگران با هر چهره ای توانسته اند نقش هایی را بپذیرند که در صورت عدم پیاده سازی گریم، ظاهر و چهره بازیگر می توانسته است مانعی جدی برای ارائه نقش باشد.
گریمور با شخصیت بخشیدن بر چهره بازیگر، او را دراجرای نقش یاری می دهد.

در صحنه تئاتر به علت تابش نور پروژکتور، چهره بازیگر بی رنگ و بدون بعد است. به دلیل فاصله ی زیاد تماشاچیان با صحنه ، خطوط چهره نامشخص به نظر می رسد. چشمها و ابروها در هم به نظر می رسند.
آموزشگاه آرایشگری مردانه شهرمو قادر است با بهره گیری از بهترین اساتید، هنرجویان را در فراگیری هر چه بهتر متعادل سازی و گریم سینمایی یاری رساند.

برای اطلاع از شرایط دوره های آموزشی با آموزشگاه شهرمو تماس حاصل فرمائید. این آموزشگاه آرایشگری در آزادی تهران واقع است.

2 دیدگاه برای «چهره پردازی گریمور ( گریم سینمایی )»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *