ریباندینگ مو

ریباندینگ مو

ریباندینگ مو ها یکی از روش های صاف کردن موهای فر و مجعد است. ریباندینگ یکی از روش های دائم صافی مو است. ریباندینگ روشی ژاپنی است که در آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران آموزش های لازم در این مورد در اختیار هنرجویان گرامی قرار داده می شود.

ریباندینگ روشی جدید است که اکنون بسیار رواج پیدا کرده است. این روش در حال حاضر یکی از کم ضرر ترین روش های صافی مو های فر است که نسبت به روش های دیگر خطر کمتری را در بردارد. در این روش ها مو های صاف شده پس از شست و شو دیگر نیازی به استفاده از اتو نیست و موها به طور دائم و حتی در هوای شرجی و با عرق کردن نیز صاف باقی می مانند. این روش برای آقایان و خانم ها قابل اجرا می باشد. روش ریباندینگ در آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران به بهترین نحو و با کمترین ضرر وارد شده به مو ها صورت می گیرد.

روش انجام ریباندینگ

توسط این روش پیوند های میان اسید آمینه هایی که ساختار مو ها را تشکیل می دهند ، شکسته می شود و این پیوند ها دوباره بازسازی می شوند.

هنگامی که به آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران مراجعه کنید، مو های شما ابتدا با استفاده از یک شامپوی ملایم شسته می شود، سپس با کمک سشوار مو ها اندکس خشک می شود، سپس مو های شما به کرم های صاف کننده آغشته شده و برای مدت نیم ساعت با استفاده از پلاستیک پوشیده می شود. سپس مو ها به مدت 10 تا 40 دقیقه بخار داده شده ، شسته شده و با سشوار خشک می شود. در این مرحله از کراتینه مو استفاده می شود و. با کمک اتوی 180 درجه مو ها صاف می شود. سپس بر روی مو ها از ماده خنثی کننده استفاده می شود. ماده خنثی نیز از روی مو ها شسته می شود و در این مرحله از اتو و سشوار کمک گرفته می شود. در مرحله آخر بر روی مو ها سرم نقویت کننده قرار داده می شود.

ضرر های انجام ریباندینگ

کلیه روش های صافی مو ها ضرر هایی را در پی دارند. این ضرر ها ممکن است کم و یا زیاد باشد. ریباندینگ یکی از روش های کم ضرر صافی مو است. در این روش به دلیل استفاده از مواد شیمیایی مو ها مقداری حساس و شکننده می شوند. بنابراین در کنار استفاده از این روش ها بهتر است تقویت مو ها با حساسیت بیشتری صورت پذیرد.

پس از انجام این روش در آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران حتما به توصیه های آرایشگر خود توجه نمایید. مراقبت نکردن صحیح از مو ها می تواند سبب از بین رفتن صافی مو ها شود.

اگر دارای مو های فر هستید این را نیز دز نظر داشته باشید که ممکن است پس از اجرای این روش مو هایتان دیگر به حالت قبل باز نگردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *